Kas yra gal (bendra masyvo logika)?Pagrindinė struktūra, savybės, pranašumai
2024-07-25 646

Bendroji masyvo logika (GAL) yra technologijos rūšis, naudojama kuriant lanksčius ir efektyvius elektroninius dizainus.Sukurtas iš senesnės technologijos, vadinamos programuojama masyvo logika (PAL), GAL naudoja pažangias technologijas, kad būtų ekologiškas ir labiau pritaikomas.Šiame straipsnyje nagrinėjama, kas yra gal, kaip jis pastatytas, ką jis gali padaryti, ir jo nauda.Tai taip pat lygina GALS su kitomis panašiomis technologijomis, tokiomis kaip „FPGAS & CPLDS“, parodant, kur galvai geriausiai veikia, ir kur jų gali nepakakti.Tikslas yra parodyti, kaip „Gals“ tilpo į šiuolaikinę elektroniką ir daro prietaisus protingesnius ir efektyvesnius.

Katalogas

Generic Array Logic (GAL) Device

1 paveikslas: Bendrosios masyvo logikos (GAL) įrenginys

Bendroji masyvo logika (gal) paaiškinta

Bendroji masyvo logika (GAL) yra programuojamas loginis įrenginys, pagrįstas programuojama masyvo logika (Pal).GAL naudoja elektra ištrinamų CMOS (EECMOS) technologiją, programavimo ir programavimo supaprastinimo tobulinimą.Tai daro „Gals“ universalų elektronikoje.

„Gal“ įrenginiai pasižymi išvesties logikos makrokomandos ląstele (OLMC).Šis komponentas padidina lankstumą ir lengvumą nustatant ir modifikuojant loginius vartus.Tai siūlo didesnį pritaikomumą nei „PAL“ įrenginiai, nes greitas dizaino pakeitimai pagreitina produktų paleidimą ir padidina funkcionalumą.

„EECMOS“ technologija „GALS“ palaiko aplinkos tvarumą, nes prietaisai gali būti ištrinti ir perprogramuoti, mažindama elektronines atliekas.Platus bandymas užtikrina, kad galvai yra tvirti ir efektyvūs, tenkina aukšto našumo ir tvarių elektroninių komponentų reikalavimus.

Bendrosios masyvo logikos (gal) pagrindinė struktūra

 Representations of GAL16V8 Device

2 paveikslas: „Gal16V8“ įrenginio vaizdai

Bendroji masyvo logika (GAL), pavyzdžiui, „Gal16V8“ modelis, parodo šiuolaikinių programuojamų loginių įrenginių rafinuotumą ir pritaikomumą.„Gal16V8“ struktūra yra skirta patenkinti įvairius sudėtingus skaitmeninius poreikius per savo modulinius, tačiau integruotus komponentus.Kiekvienas komponentas vaidina strateginį vaidmenį įrenginio funkcionalume ir lankstume.

Įvesties terminalo dizainas - „Gal16V8“ turi rafinuotą įvesties sistemą su 2–9 kaiščiais, nurodytais kaip įvesties gnybtai.Kiekvienas iš šių aštuonių įėjimų yra suporuotas su buferiu, kuris įeinančius signalus padalija į du papildomus išėjimus.Šis dvigubo išėjimo metodas padidina signalo ištikimybę ir vientisumą, kai jis patenka į ir masyvą.Išlaikydamas signalo vientisumą, „Gal16V8“ užtikrina patikimą ir tikslų sistemų loginių funkcijų apdorojimą, kuris priklauso nuo tikslios signalo manipuliavimo.

Ir masyvo konfigūracija - Ir masyvas yra pagrindinis GAL architektūros komponentas.Skirta efektyviai tvarkyti sudėtingas logikos operacijas.Jį sudaro aštuoni įėjimai ir išėjimai, kiekvienas iš jų sukuria du papildomus išėjimus, sudarančius 32 stulpelių matricą.Jie patenka į antrinę aštuonių įvesties ar vartų stadiją, todėl susidaro 64 eilutės tinklelis.Ši struktūra sukuria programuojamą matricą su 2048 potencialiais mazgais, kiekviena konfigūruojama atlikti specifines logines funkcijas.Ši išplėstinė matrica leidžia labai lanksčiai programuoti įrenginį, kad būtų galima vykdyti daugybę loginių operacijų, pradedant paprastomis vartų funkcijomis ir baigiant sudėtingais skaičiavimo algoritmais.

Išvesties makrokomandos universalumas - Kiekvienas iš aštuonių išvesties makrokomandų vienetų, prijungtų prie 12–19 kaiščių, pabrėžia Gal pritaikomumą ir funkcinį turtingumą.Šie įrenginiai gali būti užprogramuoti taip, kad atitiktų bet kokią išvesties konfigūraciją, būdingą PAL įrenginiui, su patobulintomis pritaikymo parinktimis.Šis programavimas leidžia dizaineriams pritaikyti logikos išėjimus, kad būtų patenkinti specifiniai jų grandinių poreikiai.

Tikslus laikas su sistemos laikrodžiu - Taikant specialų sistemos laikrodį, prijungtą naudojant 1 PIN kodą, reikalingas programoms, kurioms reikia sinchronizuotų nuosekliųjų grandinių.Šis sistemos laikrodis patenka tiesiai į kiekvieno išvesties makrokomandos bloko „D flip-flop“ laikrodžio įvestį.Taigi įsitikinkite, kad visos operacijos yra tiksliai nustatytos tiksliai ir nuosekliai.Nors ši funkcija pabrėžia „Gal16V8“ galimybes sinchroninėse operacijose, asinchroninių grandinių nepalankumas gali apriboti jo taikymą aplinkoje, kurioje reikalingas laiko lankstumas.

Efektyvus produkcijos valstybės valdymas -Išėjimo trijų būsenų valdymo terminalas yra 11 kaiščio ir valdo „Gal16V8“ išvesties būseną. Ši funkcija leidžia išėjimus dėti į aukštos varžos būseną, palengvindama sklandų galų integraciją į sudėtingesnes grandinės artantus besignalo trukdžių rizika.Šis valdymo mechanizmas yra vertingas daugialypėse sąrankose, kai įvairūs komponentai turi sąveikauti be konfliktų.

Pažangios funkcijos

Išplėstinis programuojamas logikos masyvas - „Gal“ technologijos širdis yra jos programuojamas loginis masyvas, derinantis programuojamus ir vartus su fiksuotais ar vartais.Tai leidžia dizaineriams koreguoti ryšius, pritaikyti įrenginį konkrečioms loginėms funkcijoms.Šis pritaikomumas palaiko daugybę skaitmeninių funkcijų.Tai daro universalų ir gali tvarkyti įvairius loginius reikalavimus.

Dinaminė ir ar struktūra - Gal yra struktūra su keliais ir vartais, vedančiais į fiksuotus ar vartus.Šių ir vartų konfigūracija nustato, kad gali vykdyti sudėtingos loginės funkcijos.Dizaineriai naudoja aparatūros aprašymo kalbas, tokias kaip VHDL ar „Verilog“, kad būtų galima tiksliai programuoti.Tai palengvina sudėtingą loginės grandinės plėtrą programuojamoje sistemoje.

Platus programavimas - Platus „Gal“ programavimas per vidinius ryšius tarp ir arba arba arba vartų, dizaineriams leidžia nustatyti konkrečias logines operacijas.Išplėstiniai HDL padeda šiam lankstumui, įgalinant išsamias ir tikslias grandinės funkcijų apibrėžimus, tinkančius įvairioms skaitmeninėms grandinėms.

Kombinacijos logikos įgyvendinimas - „Gal“ puikiai įgyvendina kombinuotų loginių grandinių diegimą, kai išėjimai tiesiogiai priklauso nuo dabartinių įėjimų be atminties elementų.Tai yra palanki programoms, kurioms reikia greito ir tiesioginio apdorojimo, ir užtikrinti greito reagavimo laiką ir patikimą atlikimą atliekant realaus laiko užduotis.

Sistemos programavimo galimybės - „GALS“ palaiko sistemą sistemoje, leidžiant atnaujinimus ir modifikacijas tiesiogiai grandinėje kūrimo etape.Ši funkcija padidina dizaino lankstumą, sumažina kūrimo laiką ir pagreitina produktų rinkos įvedimą.

Universalumas tarp programų - GAL yra pritaikomos įvairioms programoms, pradedant prototipų kūrimu ir baigiant maža ir vidutinės apimties gamyba.Jie yra ypač naudingi projektams, kuriems reikalingas konkrečias logines funkcijas - kai neįmanoma sukurti pasirinktinės integruotos grandinės (IC).Jų universalumo naudos sektoriai, tokie kaip „Automotive“, „Conser Electronics“ ir „Telecommunications“.

Sudėtingumo ir vidutinio nuotolio tvarkymas - Nors „Gals“ yra veiksmingos dėl žemo ir vidutinio nuotolio sudėtingumo, jos yra mažiau tinkamos labai sudėtingoms sistemoms, palyginti su tankesniais prietaisais, tokiais kaip FPGA.Tai yra svarbus aspektas dizaineriams, atsižvelgiant į projekto sudėtingumą ir našumo poreikius.

Išsamios plėtros priemonės - GAL yra su daugybe kūrimo įrankių ir HDL, reikalingų programavimui, modeliavimui ir GAL pagrįstų sistemų patikrinimui.Šios priemonės supaprastina kūrimo procesą.Taigi garantuokite tikslumą ir efektyvumą elektroninių prietaisų gamyboje.

Mažos energijos suvartojimas - Žinomas dėl mažesnio energijos suvartojimo, galvai yra naudingi energijai jautriems.Jie skatina energijos taupymą ir eksploatacinį gyvenimo trukmę, esančią akumuliatorių varomuose įrenginiuose.

Bendros programos

 Digital Logic Circuit Using a GAL16V8 Programmable Logic Device

3 paveikslas: Skaitmeninė loginė grandinė naudojant „Gal16V8“ programuojamą loginį įrenginį

Bendrosios masyvo logikos (GAL) įrenginiai Išplėstinės galimybės ir tinkamumo sudėtingoms užduotims yra akivaizdu šiose programose:

Išplėstinis skaitmeninės grandinės dizainas

GAL yra naudojamos skaitmeninės grandinės projektavime ir atlieka sudėtingas logines funkcijas, kurioms anksčiau reikėjo kelių fiksuotų loginių įrenginių.Šis sugebėjimas leidžia kompaktiškesnius ir efektyvesnius grandinės dizainus, mažinant įrenginių pėdsakus ir tobulinant našumą.„GALS“ programavimas leidžia naudoti įvairiuose projektuose be didelių atsargų, sumažinti išlaidas ir didinti dizaino lankstumą.Dizaineriai gali greitai įgyvendinti modifikacijas.

Prototipo kūrimas

Kurdami prototipą, GALS suteikia pranašumų su jų perprogramiškumu.Šis lankstumas pagreitina prototipo kūrimo ciklą, leidžiantį greitai išbandyti funkcijas ir greičiau įvesti naujas technologijas.GALS pritaikomumas yra vertingas, kai kūrėjams nuolat keičiasi ir tobulina savo dizainą.

Valdymo sistemos

GAL yra naudojamos valdyti sistemas, valdančias mašinas, transporto priemones ir kitą sudėtingą įrangą.Šis tikslumas ir patikimumas yra palankus tokiose pramonės šakose kaip gamyba ir automobilių gamyba, kur net nedidelės klaidos gali turėti pasekmių.

Laiko grandinės

GALS yra naudingos sektorių, kuriems reikalingas tikslias laiko sekas, tokias kaip telekomunikacijos ir specializuota pramoninė įranga, laiko grandinėse.Jų gebėjimas išlaikyti laiko tikslumą pagerina sistemos vientisumą, būtiną tiksliam sinchronizavimui.

Automobilių programos

Automobilių sektoriuje „GALS“ valdo funkcijas, pradedant variklių valdymo sistemomis ir baigiant pramogomis apšvietimu ir transporto priemonėse.Jų galimybė tvarkyti sudėtingas logines operacijas atitinka griežtus automobilių elektronikos poreikius, reikalaujančius patvarumo ir aukšto našumo.GAL padidina transporto priemonės funkcionalumą ir keleivių patirtį.

Vartojimo elektronika

GAL yra plačiai naudojamos vartotojoje elektronikoje, įskaitant namų prietaisus ir žaidimų konsoles.Jie pagerina įrenginio veikimą valdydami įvairias funkcijas.Taigi garantuokite optimalų efektyvumą ir įtraukite pažangias funkcijas.„GALS“ pritaikomumas ir funkcionalumas skatina nuolatines inovacijas vartotojams elektronikai.

Telekomunikacijos

Telekomunikacijų metu galvai efektyviai nukreipia signalus ir valdo duomenų srautą.Jų programavimas leidžia prisitaikyti prie skirtingų protokolų ir signalo apdorojimo reikalavimų, palaikant tvirtus ir lanksčius ryšių tinklus.

Pramoninė automatika

Pramoninėje automatizavime, „Gals“ kontroliuoja ir optimizuoja gamybos linijas, robotų ginklus ir kitus automatinius procesus.Jų patikimumas pagerina produktyvumą ir pagerina gamybos aplinkybių efektyvumą.

Lyginamoji analizė

Lauko programuojami vartų masyvai (FPGAS)

FPGA Basics

4 paveikslas: FPGA pagrindai

FPGA yra sudėtingesnės nei generinių matricų logikos (GAL) įrenginiai.Jame yra daugybė loginių vartų ir konfigūruojamų parinkčių.Tai leidžia FPGA valdyti labai sudėtingus dizainus ir didelio masto integraciją-tai galimybė, kurios paprastesnė galų struktūra nepalaiko.Be to, FPGA suteikia puikų lankstumą per programuojamus sujungimus ir loginius blokus, galinčius vykdyti įvairias funkcijas.Priešingai, galvai, turintys fiksuotą architektūrą ir ribotos perprogramuojamos ląstelės, yra geriau pritaikytos tiesioms užduotims.Išplėstinė FPGA architektūra taip pat lemia didesnį našumą ir tinkamumą greičiams, palyginti su lėtesnėmis „Gals“ galimybėmis.Tačiau FPGA paprastai būna su didesnėmis sąnaudomis ir didesnėmis energijos suvartojimais, atspindėdami jų padidėjusias galimybes.Tuo tarpu „Gals“ siūlo ekonomiškesnį ir efektyvesnį energijos vartojimo būdą, skirtą paprastesnėms programoms, kai reikia atsižvelgti į sąnaudas ir energiją.

Sudėtingi programuojami loginiai įrenginiai (CPLDS)

 CPLDs Function Block

5 paveikslas: CPLDS funkcijos blokas

CPLDS užpildo atotrūkį tarp „GalALS & FPGAS“, siūlantį sudėtingesnį nei galai, bet mažiau nei FPGA.Jie teikia daugiau loginių šaltinių struktūrizuotoje, tačiau šiek tiek lanksčioje architektūroje.CPLDS gali valdyti kelias sudėtingas logines funkcijas tuo pačiu metu greitesniu greičiu nei galvų - todėl jos yra tinkamos reiklesnėms programoms.Nors jie sunaudoja daugiau energijos nei galvų, CPLD yra efektyvesni nei FPGA, todėl energijos suvartojimas yra subalansuotas.Tai daro CPLD idealius projektams, viršijantiems GALS galimybes, tačiau nereikalauja didelių FPGA investicijų į šaltinius, patogiai pritaikant tarpinio sudėtingumo nišas.

Programuojama masyvo logika (Pal)

Programmable Array Logic (PAL)

6 paveikslas: Programuojama masyvo logika (Pal)

Programuojami masyvo logikos (PAL) įrenginiai paprastai yra vienkartiniai programuojami, kurie riboja jų lankstumą, nes jų negalima pertvarkyti, kai tik užprogramuojami.Dėl to PALS yra tinkami paprastoms pritaikymams, kai grandinės projektams nereikia modifikacijų.Priešingai, „Gals“, naudokite aparatinės įrangos aprašymo kalbas programavimui, siūlykite galimybę įdiegti ir atnaujinti sudėtingesnes logines grandines per daugybę perprogramacijų.Tai padidina jų naudojimą dinaminėje projektavimo aplinkoje, kur reikia tenkinti besikeičiančius poreikius.Todėl PALS geriausiai naudojami programose, kuriose reikia paprastų, statinių logikos pakeitimų, tuo tarpu galvai gali valdyti sudėtingesnius dizainus dėl jų perprogramuojamo pobūdžio.Tai leidžia jiems vystytis kartu su taikymo reikalavimais.

Programuojami loginiai masyvai (PLAS)

Programmable Logic Arrays (PLAs)

7 paveikslas: Programuojami loginiai masyvai (PLAS)

Programuojamos logikos masyvai (PLAS) suteikia didelį lankstumą tiek, tiek su arba programuojamais vartais, kurie pranoksta fiksuotą ir konfigūraciją bei programuojamą ar architektūrą, matomą PALS ir panašiose „Gals“ struktūrose.Kaip ir PLA, PLAS dažnai yra vienkartiniai programuojami, kurie riboja jų pakartotinį naudojimą.Priešingai, galvai gali būti užprogramuoti kelis kartus, suteikiant didesnį lankstumą modifikacijoms, nes vystosi projekto reikalavimai.PLAS yra optimalūs programoms, reikalaujančioms labai pritaikytų loginių operacijų ir jungčių.Nors galvai yra mažiau lankstūs nei PLAS, jos vis dar yra veiksmingos mažiau sudėtingesniems, tačiau programuojamiems loginės grandinės reikalavimams.GALS siūlo praktinį sprendimą daugelyje scenarijų, nereikalaujančių aukščiausio pritaikymo lygio.

Bendrosios masyvo logikos naudojimo pranašumai

Bendrosios masyvo logikos (GAL) prietaisai suteikia daugybę pranašumų skaitmeninės grandinės projektavimo srityje.Palyginti su tradicine programuojama masyvo logika (Pal), „Gal“ įrenginiai išsiskiria su savo pažangiomis technologijomis ir aukštesnėmis savybėmis.

„Gal“ įrenginiai gali būti kelis kartus ištrinti ir perprogramuoti, skirtingai nuo senesnių saugiklių pagrindu sukurtų technologijų, leidžiančių naudoti tik vieną naudojimą.Sukurtas naudojant ištrynimo CMOS technologiją, „Gal“ įrenginiai gali patirti daugiau nei 100 programavimo ciklų ir suteikti kūrėjams didelę lankstumą.Ši galimybė įgalina pakartotinį patobulinimą ir elektroninių dizainų tobulinimą ir raidą nereikia pakeisti fizinės aparatūros.Taigi sumažinkite atliekų ir plėtros išlaidas.Šis perprogramiškumas yra naudingas dinamiškose pramonės šakose, dažnai kintančiuose technologiniais reikalavimais.

Konfigūruojama „Gal“ įrenginių makrokellio struktūra leidžia pritaikyti elektroninius projektavimo sprendimus.Ši struktūra gali mėgdžioti skirtingas PAL įrenginio išvesties konfigūracijas, leidžiančias vieną galą pakeisti kelis lustus sudėtingose ​​sistemose.Toks konfigūracija supaprastina aparatinės įrangos reikalavimus, sumažina atsargų sąnaudas ir palengvina projektavimo sudėtingumą.Sistemos dizaineriai gali dinamiškai optimizuoti našumą ir ekonomiškumą, lengvai pritaikydami įvairius projekto reikalavimus.Šis lankstumas yra neįkainojamas pritaikytoms grandinių dizainams ir programoms, reikalaujančioms konkrečių funkcijų.

„Gal“ įrenginiuose yra šifravimo galimybės, skirtos apsaugoti intelektinę nuosavybę ir užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie dizaino ar dubliavimo.Labai konkurencingoje pramonėje ši saugos funkcija reikalinga norint išlaikyti rinkos pranašumą.Įdiegę saugumą tiesiogiai į įrenginį, „Gals“ padeda įmonėms apsaugoti savo vystymosi investicijas ir užtikrina, kad jų naujovės išlieka patentuotos.

„Gal“ įrenginiuose yra speciali elektroninio ženklinimo saugojimo sritis, kurioje galima laikyti identifikavimo ženklus ir kitus būtinus duomenis.Ši funkcija yra naudinga valdant didelius atsargų ir stebėjimo įrenginius per didelio masto gamybos ir platinimo procesus.Elektroninės etiketės pagerina logistinį efektyvumą, gerina saugumo protokolus ir garantuoja pramonės standartų laikymąsi, nes prietaiso informacija yra lengvai prieinama ir patikrinama.

GALS siūlo geresnį energijos efektyvumą, palyginti su sudėtingesniais programuojamais logikos įrenginiais.Jų mažesnis energijos suvartojimas yra naudingas energijai jautrioms pritaikymams, todėl padidėja ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas nešiojamuose įrenginiuose ir sumažina šiluminį stresą sistemos komponentams.Šis efektyvumas pagerina „Gal“ įrenginių aplinkosaugos įgaliojimus ir pagerina bendrą produktų, kuriuose jie naudojami, ilgaamžiškumą.

Iššūkiai ir apribojimai

Nors bendrosios masyvo logikos (GAL) prietaisai siūlo naudą įvairioms programoms, jie taip pat susiduria su tam tikrais apribojimais, kurie gali paveikti jų tinkamumą sudėtingiems ar aukšto našumo projektams.

Ribotas sudėtingumas ir mastelio keitimas - „Gal“ įrenginiai turi fiksuotą loginių ląstelių ir įvesties/išvesties kaiščių skaičių, ribodami jų valdomų grandinių sudėtingumą.Šis architektūrinis apribojimas riboja jų naudojimą pažengusiose skaitmeninėse sistemose, reikalaujančioms išsamių loginių operacijų ar mastelio.Sudėtingiems dizainams, kuriems reikalingi patikimi loginiai sprendimai, dizaineriams gali tekti naudoti kelis „Gal“ įrenginius arba perjungti į labiau pajėgius įrenginius, tokius kaip CPLDS ar FPGA.Tai gali apsunkinti projektavimo procesą ir padidinti sąnaudas bei plėtros laiką, nes auga sudėtingumas ir skaičius komponentų.

Greičio apribojimai - „Gal“ įrenginiai paprastai neatitinka sudėtingesnių programuojamų loginių prietaisų veikimo greičio dėl struktūrinių apribojimų ir latentinių problemų jų programuojamuose elementuose.Didelės spartos programose, tokiose kaip vaizdo įrašų apdorojimas ar aukšto dažnio prekyba, lėtesnis galų našumas gali priversti dizainerius pasirinkti greitesnes alternatyvas, kurios gali būti brangesnės, tačiau gali atitikti reikiamą apdorojimo greitį.

Energijos suvartojimo rūpesčiai -Nors galai yra efektyvesni nei FPGA, jos gali būti ne tokios efektyvios energijai, kaip kai kurie naujesni, mažos galios CPLD arba specialios loginės grandinės, optimizuotos energijai jautriems pritaikymams.

Programos, tokios kaip nešiojamieji ar akumuliatoriai valdomi įrenginiai, didesnis galų galios naudojimas gali būti trūkumas ir galimai paveikti funkcionalumą ir eksploatavimo sąnaudas.

Perprogramavimo apribojimai - Nors galvai yra perprogramuojami, jie turi ribotą perprogramavimo ciklų skaičių, prieš dėvėdami perprogramavimą, pakenkia jų funkcionalumui.

Dinaminiame sektoriuose, kuriuose reikia nuolatinių atnaujinimų ir modifikacijų, tokių kaip MTTP, ribotas GALS perprogramavimo pajėgumas gali padidinti pakeitimo dažnį ir susijusias išlaidas.GALS praktinio gyvenimo trukmės ir ekonominio efektyvumo sumažinimas.

Pasenėjimo rizika - Spartus PLD technologijų, tokių kaip „CPLDS & FPGA“, tobulinimas nuolat tobulina našumą ir ekonomiškumą, kelia grėsmę „Gal“ technologijų svarbai.Dėl šios tendencijos gali sumažėti „Gal“ technologijų prieinamumas ir palaikymas, keliantys iššūkius gaminant aparatinę įrangą, užtikrinant techninę paramą ir ieškant suderinamų įrankių bei programinės įrangos.Tai galėtų atgrasyti potencialius naujus vartotojus ir priversti esamus pereiti prie šiuolaikiškesnių technologijų.

Iššūkiai su mastelio projektais - Dėl savo ribotų integracijos galimybių, galvai gali pateikti iššūkių, kai keičiasi dizainas, kad atitiktų didesnių, labiau integruotų sistemų reikalavimus.Projektams, kuriems reikalingas didelis mastelio keitimas, dizaineriai gali pasirinkti tokius sprendimus kaip FPGA ar sistemos ant lusto (SOC) technologijos, kurios siūlo daugiau integracijos ir gali efektyviau atlikti sudėtingas užduotis be logistinių ir techninių suvaržymų, kuriuos kelia galai.

Išvada

Bendrosios masyvo logikos (Gal) prietaisai puikiai tinka daugeliui elektroninių projektų, nes juos galima daug kartų užprogramuoti, yra ekonomiški ir yra tinkami aplinkai.Nors jie yra labai naudingi atliekant įvairias užduotis, jie turi tam tikrų ribų tvarkant labai sudėtingas sistemas.Tačiau „Gals“ vis dar yra labai svarbios gaminant viską nuo paprastų laikmačių iki sudėtingų automobilių sistemų ir ryšių įrenginių.Nors technologijos nuolat keičiasi, „Gals“ vis tiek vaidina pagrindinį vaidmenį šiandien, ypač kai reikia išlaikyti išlaidas ir taupyti energiją.Žinojimas, kokie „Gals“ gali ir negali padaryti, padeda dizaineriams geriau pasirinkti savo elektronikos projektus.






Dažnai užduodami klausimai [DUK]

1. Kas skiriasi nuo tradicinių fiksuotų loginių grandinių?

Bendrosios masyvo logikos (GAL) įrenginiai siūlo programavimą, skirtingai nuo tradicinių fiksuotų loginių grandinių, apsiribojančių konkrečiomis funkcijomis.Šis programavimas leidžia vienam galui pakeisti kelis fiksuotus loginius įrenginius.Taigi, taupant erdvę ir mažinant aparatūros sudėtingumą elektroniniuose dizainuose.

2. Kaip veikia GAL programavimas?

Programavimas „Gal“ įrenginiuose apima aparatinės įrangos aprašymo kalbas, tokias kaip VHDL ar „Verilog“.Programuotojai rašo kodą, kad apibrėžtų norimas LOGIC funkcijas.Tada šis kodas sudaromas ir įkeltas į galą per programavimo įrenginį.Procesas sukonfigūruoja vidinius ir (arba) vartus, esančius GAL, atlikti nurodytas operacijas.

3. Ar „Gal“ įrenginiai gali būti naudojami analoginėms programoms?

GAL įrenginiai yra skirti skaitmeninėms programoms ir nėra tinkami analoginėms užduotims.Jie valdo skaitmeninius signalus naudodami programuojamus loginius vartus, kurie nesugeba tvarkyti nuolatinio vertės diapazono, reikalingo analoginėms programoms.

4. Kaip GALS sprendžia saugumo problemas?

„Gal“ įrenginiai naudoja šifravimą, kad apsaugotų logiką nuo neteisėtos prieigos ar dubliavimo.Šifravimas užtikrina, kad tik įgalioti asmenys gali pasiekti ar modifikuoti GAL konfigūraciją ir taip apsaugoti dizainą.

APIE MUS Klientų pasitenkinimas kiekvieną kartą.Abipusis pasitikėjimas ir bendrieji interesai. „ARIAT Tech“ užmezgė ilgalaikius ir stabilius bendradarbiavimo ryšius su daugeliu gamintojų ir agentų. „Klientų gydymo realia medžiaga ir laikydamiesi paslaugų kaip pagrindinę paslaugą“, visa kokybė bus tikrinama be problemų ir priimta profesionalu.
Funkcijos testas.Aukščiausi ekonomiškai efektyvūs produktai ir geriausia paslauga yra mūsų amžinas įsipareigojimas.

El. Paštas: Info@ariat-tech.comHK TEL: +00 852-30501966PAPILDYTI: Rm 2703 27F Ho King susisiekimo centras 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Honkongas.